Периметр трикутника 79 см. Чому дорівнюють довжини його сторін, якщо одна з них більша від іншої на

5 см і менша від третьої на 12 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукина Даша.

Ответ:

24 см,  19 см,   36 см

Объяснение:

Перша сторона х см, друга сторона х-5 см, третя сторона х+12 см.

х+х-5+х+12=79

3х=72

х=24

Перша сторона 24 см, друга сторона 24-5=19 см, третя сторона 24+12=36  см.