у прямокутній трапеції тупий кут дорівнює 120°, більша основа 14см, а більша бічна сторона 8см.

Знайдіть меншу основу трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Турсынтаев Арман.

Ответ:

10 см.

Объяснение:

ΔТРН - прямокутний, ∠ТРН=120-90=30°, отже ТН=1/2 РТ = 4 см.

МР=КН=14-4=10 см.