Одна сторона прямоугольника равна 12 см, другая сторона относится к диагонали как 4:5 . Найди

площадь этого прямоугольника. Вырази ответ в см ^2 .

Ответы на вопрос

Отвечает Алтаев Диас.

Відповідь:

192 см²

Пояснення:

Маємо одну сторону, яка дорівнює 12 см,  щоб знайти площу прямокутника , зреба знайти іншу сторону , і добуток цих сторін буде площею прямокутника.  Проводимо діагональ в прямокутнику, отримуємо два трикутника  і бачимо, що друга сторона відноситься до діагоналі ( а це є гіпотенузою прямокутнього трикутника),за допомогою теореми Піфагора розвязуємо цей трикутник.  Позначимо невідому сторону черех Х і складемо рівняння: (5х)²=(4х)²+12²    9х²=144    х=√144/9=4   тоді невідома сторона =4*4=16     а гіпотенуза = 5*4=20  

  перевіримо вірність: 400=144+256    сторона відповідає пропорційності 4:5      тепер площа буде 16*12=192

Отвечает Бубнов Богдан.

Ответ:

т.к соотношение сторон 4:5

12:5=2,4

2,4*4=9,6

9,6 см