Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 20 см знайти сторони трикутника, якщо його бічна

сторона відноситься до основи як 3:4. МЕНІ ПОТРІБНО ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Аня.

Ответ:

6 см,  6 см,  8 см.

Объяснение:

Нехай бічні сторони по 3х см, основа 4х см.

3х+3х+4х=20

10х=20

х=2

Бічні сторони по 3*2=6 см, основа 4*2=8 см.