Срочно Сторони трикутника відносяться, як 5:7:8. Знайдіть невідомі сторони подібного до нього

трикутника, якщо його периметр дорівнюе 60 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Катя.

Ответ:

15 см, 21 см, 24 см

Объяснение:

Р= а+b+c

5х+ 7х+ 8х= 60

20х= 60

х= 60/20

х= 3

5х→ 5× 3= 15 см

7х→. 7×3= 21 см

8х→. 8× 3= 24 см