Знайдіть площу сектора круга, радіус якого 4см, якшо відповідний йому центральный Кут дорівнює 120°​


Ответы на вопрос

Отвечает Чумаганов Никита.

Ответ:

16π/3 см²

Объяснение:

Sсек=πR²*a°/360°, где а=120°

Sсек=π*4²*120/360=16π*/3 см²