Знайдіть координати середини відрізка ав якщо а(-6 3) в(2 -3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Карина.

Ответ:

(-2;0)

Объяснение:

(А+В)/2

Х=(-6+2)/2=-4/2=-2

У=(3-3)/2=0

(-2;0)