Знайдіть кути паралелограма якщо сума двох із них 210° срочно!!!!!!! даю 30 балів !!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Халиветов Александр.

Ответ:

Сума двох кутів при одній стороні=180

Объяснение:

Отже 210-це сума протилежних кутів які є рівними

Отже один з них =210/2=105

Другий кут =(360-210)/2=75