Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 42 см а його основа - 12 см знайді ть бічну сторону


Ответы на вопрос

Отвечает Дерив Сергей.

Ответ:

15 см

Объяснение:

42-12=30 (см) сума бічних сторін

30:2=15 (см) бічна сторона