2. Січна перетинає дві прямі, при цьому утворились односторонні кути, різниця яких дорівнює 36°, а

відношення 3:2. Довести, що прямі паралельні​

Ответы на вопрос

Отвечает Тулибаева Гульжана.

кут 1, є меншим =х, кут 2= х+36, кут2 / кут1= 3/2 і х+36/х=3/2, 3х=2х+72 і х=72 і 72+36=108, 72+108=180 - якщо при перетині двох прямих третьої сума односторонніх кутів дорівнює 180 градусам, значить то прямі паралельні.