Дві сторони трикутника дорівнюють 3√3 см і 2 см, а кут між ними становить 30°Знайдіть третю

сторону трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Мыреев Боря.

Ответ:

√13 см

Объяснение:

а=3√3 см,  в=2 см,  ∠1=30°

За теоремою косинусів

с²=а²+в²-2ав cos30=27+4-2*3√3*2*√3/2=31-6√3*√3=31-18=13

с=√13 см