За даними таблиці знайдіть невідомі кути трикутника АВС.

__________________________________________________кут A |30º | nº | 120º |кут B |nº | 2nº | nº + 30º |кут C| nº + 30º | 72º | nº |----------------------------------------------------------------------------------------------палочки это просто пробелы

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

на рисунке

Объяснение:

  • Сумма углов треугольника равна 180°.

1.

∠А = 30°,  ∠В = n°,  ∠C = n° + 30°

∠A + ∠B + ∠C = 180°

30° + n + n + 30° = 180°

2n + 60° = 180°

2n = 120°

n = 60°

∠B = 60°,

∠C = 60° + 30° = 90°

2.

∠А = n°,  ∠В = 2n°,  ∠C = 72°

∠A + ∠B + ∠C = 180°

n + 2n + 72° = 180°

3n + 72° = 180°

3n = 180° - 72°

3n = 108°

n = 36°

∠A = 36°

∠B = 2 · 36° = 72°

3.

∠А = 120°,  ∠В = n° + 30°,  ∠C = n°

∠A + ∠B + ∠C = 180°

120° + n + 30° + n = 180°

2n + 150° = 180°

2n = 30°

n = 15°

∠B = 15° + 30° = 45°

∠C = 15°