Зовнішні кути трикутника, взяті по одному при кожній вершині, відносяться як 8:7:3. Знайти

найбільший з них

Ответы на вопрос

Отвечает Мирянов Илья.

Ответ:

160°,

Объяснение:

Сума зовнішніх кутів трикутника становить 360°.

Нехай ∠1=8х°,  ∠2=7х°,  ∠3=3х°, тоді 8х+7х+3х=360;  18х=360;  х=20

∠1=20*8=160°;