1. Дано прямокутний трикутник, катети якого дорівнюють 12 см i7 см. Знайдіть його гіпотенузу та

периметр​

Ответы на вопрос

Отвечает Осіюк Катя.

другий катет цього трикутника за теоремою Пiфагора

√(17²-15²)=√(32*2)=8/см/

периметр Р=(12+17+8)=37/см/