Знайти гострі кути прямокутного трикутника якщо вони відносяться як 8:1​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Дарья.

Ответ:

10°,  80°

Объяснение:

Сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°. Нехай ∠1=х°,  ∠2=8х°,   тоді х+8х=90;  9х=90;  х=10

∠1=10°;  ∠2=10*8=80°