Знайдіть площу трикутника дві сторони якого дорівнюють 4 см і 6 см а кут між ними дорівнює 60°


Ответы на вопрос

Отвечает Веренич Кристина.

Ответ:

Объяснение:

с²=4²+6²-2*4*6*cos60°=16+36-48*0,5=4

с=2 см