Зовнішні кути при двох вершинах трикутника дорівнюють 85º і 130º. Знайдіть зовнішній кут при третій

вершині.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Вероника.

Ответ:

∠А=180-85=95°  сумма смежных углов=180°

∠В=180-130=50°

∠С=180-95-50=35°   сумма углов вΔ =180°

образовавшийся угол при вершине С =180-35=145°

Объяснение: