СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА! Сторони одного трикутника дорівнюють 21 см, 27 см і 12 см. Сторони другого

трикутника дорівнюють 7:9:4, а його найбільша сторона дорівнює 54 см. Знайдіть відношення периметрів цих трикутників

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Иоанн.

Ответ:P

Объяснение:

P1=21+27+12=60 см

Нехай ці відношення 7х 9х та 4х

9х=54

х=6

P2=42+54+24=120

P2:P1

120:60

2:1