779. Знайдіть градусну міру дуги кола, якщо її довжина до- рівнює 6Псм, а радіус кола - 15 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Кадацкий Алексей.

З формули для обрахування дуги кола виразимо кут, що відповідає  даній дузі.

Величина центрального кута дорівнює градусній мірі дуги  кола: С=πr*α/180;  α=180C/πr=180*6π/15π=72 см