В прямокутному трикутнику проєкції катетів на гіпотенузу дорівнюють 36 см і 9 см. Знайдіть висоту

цього трикутника, проведену до гіпотенузи. Срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Buciuscan Presario.

Ответ:

18 см

Объяснение:

Проєкції катетів на гіпотенузу

c_a = 36 ~cm

c_b = 9 ~cm

Висота трикутника, проведена до гіпотенузи

h = \sqrt{c_a\cdot c_b} =\sqrt{36\cdot 9} = 18~(cm).