Срочно помогите пожалуйста решить Обчисліть об'єм піраміди, якщо її висота дорівнює 10 см, а в

основі піраміди лежить квадрат із діагоналлю 6√2 см;

Ответы на вопрос

Отвечает Нарышкина Арина.
Ответ:
V=120см³

Решение:
Sосн=d²/2=(6√2)²/2=36см² площадь квадрата.
V=Sосн*h/3=36*10/3=120см²