Коло, вписане у трапецію,точкою дотику ділить бічну сторону на відрізки завдовж 1 см і 9 см.

Знайдіть висоту трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Соня.
Ответ:
h=6см

Решение:
r=√(1*9)=3см
h=2r=2*3=6см