СРОЧНОООО 70 БАЛЛОВ Відрізки АВ і СD перетинаються в точці О так, що АО=4 см, ВО=6 см, СО=10 см,

DO= 8 см. Знайдіть площі трикутника АОС і трикутника BOD, якщо сума їх площ дорівнює 22 см².

Ответы на вопрос

Отвечает Наливайко Анатолий.

Ответ:

АОС=22см-8см-6см=8см - сторона AC

P=8+6+8= 22(см)

BOD=22см-6см-8см=8см сторона DB

P=8см+6см+8см=22см