СРОЧНО ДАЮ 100б через вершину конуса проведено площину,яка відтинає від кола його основи його

чверть.Радіус основи конуса дорівнює 3см а кут при вершині отриманого перерізу 60°.Знайти площу утвореного перерізу ,площу повної поверхні конуса та його об’єм

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

60÷3=20

60÷20=3

20-3=18

Отвечает Кречко Карина.

Ответ:

правильный ответ 16

Объяснение: