СРОЧНО 30 БАЛОВ. Знайдіть довжину похилої, якщо її проекція на пряму дорівнює 12 см, а

перпендикуляр - 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сайко Данил.

Ответ:

13

Объяснение:

по теореме Пифагора

наклонная =\sqrt 12^{2} +\sqrt5^{2} = 144+25=169

\sqrt{169} = 13