В прямокутному трикутнику KLM (  KLM = 90°) проведено висоту LN. LN = 12 см; NМ = 16 см. Знайти

катети тагіпотенузу трикутника KLM.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Виталя.

Ответ:

25 см, 20 см, 15 см.

Объяснение:

Дано: ДKLM, <KLM=90°, LN-висота,

LN=12 CM; NM=16 CM. KM - ? KL - ? KM-?

Нехай KN=x см, тоді за теоремою

LN=√(KN*MN)

144=16x; x=9. KN=9 см. KM=9+16=25 см.

LM=20 CM, TOму що ∆LMN - Єгипетський,

сторони кратні 3, 4, 5.

За теоремеою Піфагора KL=√(KM²-LM²)=√(625-400)=√225=15 см.