Знайди зовнішній кут при вершині А рівнобедреного трикутника (АС=ВС), якщо <В=55⁰. поможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Болтышева Лиза.

Ответ:

B=C=55°(кути при основі рівні)

А=180-55×2=70°

А=180-70=110°