Діагоналі ромба дорівнюють 18 см і 24 см. Обчисли сторону ромба. Відповідь: сторона ромба дорівнює

СМ. даю 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Куртеева Анита.
9(в 2 степ)+12(в 2 степ)=81+144=225=15(в 2 степ)=15 ст - сторона ромба


удачи пупсик)