Дві сторони трикутника дорівнюють 6 см і 4√2 см, а кут між ними - 135⁰. Знайдіть невідому сторону

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ростов Женя.

Ответ:

2\sqrt{29} см

Объяснение:

Позначимо дві відомі сторони за А та В, кут між ними - f, невідому сторону - С. За теоремою косинусів:

С² = А² + B² - 2AB × cosf

C² = 6² + (4√2)² - 2 × 6 × 4√2 × cos135°

C² = 36 + 16 × 2 - 2 × 6 × 4√2 × (-\frac{\sqrt{2} }{2})

C² = 68 + 6 × 4 × 2 = 116

C = \sqrt{116} = 2\sqrt{29} см