гострий кут прямокутного трикутника дорівнює 70° .Знайдіть кут між бісеприсою і висотою проведеними

з вершини прямого кута.

Ответы на вопрос

Отвечает Kamarov Dmitriy.

Ответ:

25 градусов

Объяснение:

<C=90 градусов

<А=70 градусов

СН - высота

СМ - биссектриса

<ВСМ=<МСА=<АСВ : 2=90:2=45 градусов

<НСА=90 - <А=90-70=20 градусов

<МСН=<МСА-<НСА=45-20=25 градусов


Отвечает Филатова Юлия.

Ответ:

1) 90-70=20 (це ми дізналися який 3 кут)

2) 20/2=10

3) 90+70+20=180