В трикутниках ABC i KLM відомо, що ZA =ZK, AB = 5см, ВС = 7см, AC = 3см, KL = 15см, КМ = 9см.

Довести, що ААВС-ДKLм. Знайти невідому сторону трикутника KLM.​

Ответы на вопрос

Отвечает Магауина Рымгуль.

Ответ:

Дано:

ZA=ZK

AB=5

BC=7

AC=3

KL=15

KM=9

Довести:

ABC=KLM

Доведення:

Периметр ABC=5+7+3=15 см

Периметр KLM=15+9+x=x

24+2x

x=24÷2

x=12

KLM=15+9+12=36см

Вони не рівні

Объяснение:

Я не знаю правильно ли, если не правильно виправте