у рівнобічній трапеції діагональ утворює з більшою основою і бічною стороною кути 32° і 54°, менша

основа трапеції дорівнює 10 см . знайти сторони трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Любимцев Никита.

Объяснение:

Рівнобедрена трапеція АВСД.

Проведена діагональ АС утворює кут САД 32 градуси тому кут АСВ також 32 як внутрішнірізносторонні.

Кут САВ також 32 бо АВ = ВС за умовою.

Отже трикутник АВС рівнобедрений.

Кут ВАД = СДА 32 + 32 = 64 64 + 64 = 128кут АВС = ВСД = 360 - 128 = 232 232÷2 = 116

кути : 2 по 116 і 2 по 64.