Точка знаходиться на відстані 14 см від прямої. З неї до прямої проведено перпендикуляр і похилу,

яка утворює з перпендикуляром кут 60*. Знайдіть довжину похилої.

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Александр.

Ответ:

За теоремою Піфагора

c2=a2+b2

ab=14(в квадраті)+14(в квадраті)=196×2=392=ab=корінь з 392=корінь з 196×2=14 корінь з 2 см