Дві менші сторони трикутника дорівнюють 9 см і 12 см. Чому має дорівнювати найбільша сторона

трикутника, щоб він був прямокутним?

Ответы на вопрос

Отвечает Алискеров Рамазан.
Ответ:
15см

Дано:
Треугольник
а=9см катет
b=12см катет
с=?
Решение:
Теорема Пифагора
с=√(а²+b²)=√(9²+12²)=√(81+144)=
=√225=15см

Отвечает Кононов Максим.

Ответ:

Найбiльша сторона має дорівнювати 15 см.

Объяснение:

У прямокутному трикутнику гіпотенуза є найбільшою стороною.
Отже нам потрібно знайти гіпотенузу.  А дві сторони, які дано є катетами.

Скористаємось теоремою Піфагора

У прямокутному трикутнику сума квадратів катетів дорівнює квадрату гіпотенузи.

___

а=9

b=12

__

a^2+b^2=c^2\\c^2=9^2+12^2\\c^2=81+144\\c^2=225\\c=\sqrt{225} \\c=15