У ящику лежать 12 кульок 4 з яких червони.Яка ймовирнисть того що навмання вибрани 3 кульки будут

червони​

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусова Рената.

Відповідь:

\frac{1}{55}

Пояснення:

Ймовірність, що під час першого витягання кульки буде червона кулька буде \frac{4}{12} = \frac{1}{3}, під час другого витягання ймовірність \frac{3}{11}, під час третього \frac{2}{10} = \frac{1}{5}.

Загальна ймовірність цього: \frac{1}{3} * \frac{3}{11} * \frac{1}{5} = \frac{3}{165} = \frac{1}{55}