у трикутнику кмп кут м=65 градусів а зовнішний кут при вершині к=140 градусів Знайдіть ку р

трикутника кмр

Ответы на вопрос

Отвечает Москалева Алиса.

Ответ:

<МКР=180-140=40 градусов

<Р=140-65=75 градусов

Объяснение: