СРОЧНО ПЖЖЖ у трикутнику BCD проведено висоту CH знайти кути трикутника якщо кут BCH =70 градусів

а кут DBH = 40 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.

Ответ:

Оскільки ВСD-рівнобедренний трикутник(через висоту СН),отже ВНC=DHC=90°,отже CBH=180-(70+90)=20°,CDH=180-(40+90)=50°