Периметр рiвнобедреного трикутника дорівнює 12 см. Чи може основа цього трикутника дорівнювати: 1)

4 см; 2) 5 см; 3) 6 см; 4) 7 см? ДУЖЕ ТРЕБА, БУДЬ ЛАСКА!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кішик Сергій.

Ответ:

P = 12, отже потрібно пододавати числа, щоб було число 12, так як це трикутник додамо 3 числа. Основа

1) 4 ,Р = 4 +5+3.

2) 5, Р= 5+4+3 ( посуті те саме що 1)

3) 6, Р= 6+3+3

4) 7. Трикутник не побудується, вірніше Р не буде =12 .

тому відповідь 1,2,3.