Якщо гипотенуза прямокутного трикутника доривнюе 25см а катет-15см то його площа доривнюе​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владимир.

Ответ:

Объяснение:

Відповідно до т. Піфагора (сума квадратів катетів дорівнює квадрату гіпотенузи) знайдемо другий катет

15² + х² = 25²

225 + х² = 625

х² = 625 – 225

х² = 400

х = 20 см

Площа прямокутного трикутника

S = 1/2аb = 1/2 * 15 * 20 = 150 см ²