катет прямокутного трикутника дорівнює 6√3 см, а прилеглий до нього кут-30°. знайдіть периметр

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Мария.

Ответ:

Р=6корень3 +18 (см)

Объяснение:

cos30=a/c

c=a:cos30=6корень3 : (корень3 /2)=

=6корень3 ×2/корень3 =12 см

b=корень (с^2-а^2)=

=корень (12^2-(6корень3) ^2)=

=корень (144-36×3)=корень 36=6 см

Р=а+b+c

P=6корень3 +6+12=6корень3 +18 (см)