Знайдіть кути трикутника FРК якщо кут F у 4 рази більший за кут Р і на 54° менший від кута К.​


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

14°   56°   110°

Объяснение:

Нехай ∠Р=х°, тоді ∠F=4x°,  ∠К=4х+54°

х+4х+4х+54=180

9х=126;  х=14

∠Р=14°, тоді ∠F=4*14=56°,  ∠К=56+54°=110°