У прямокутному трикутнику катети дорівнюють 8см і 15см, знайдіть перимтр трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Муратханов Қазыбек.

√(8²+15²)=√(64+225)=√289=17/см/- гипотенуза. периметр равен

17+8+15=40/см/