Знайдіть кути трикутника, якщо два з них вiдносяться як 4:11. а третій кут дорівнює 75º. дуже

потрібно​

Ответы на вопрос

Отвечает Хейгетян Анастасия.

Розв'язок на фотофотофотоОбъясненифотофотофото:

Объяснение:


Отвечает Досан Аманжол.

Ответ:

Нехай менший кут трикутника 4х, а більший 11х, тоді

4х+11х=180º-75º

15х=105º

х=7

Тоді більший кут х*11= 7*11=77º, а менший кут х*4=7*4=28º

Відповідь: 28º,  77º.