Під час горіння етану утворився вуглекислий газ об’ємом 70м³ . Які об’єми етану та кисню

прореагували?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дядькина Лиза.

Ответ:

5

Объяснение:

16-11=5

5+11=16

11+5=16