Знайти кути якщо вони відносно 11:5:2​


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Саша.

Ответ:

Объяснение:

Позначимо кути як 1 2 і 3.

Нехай в 1 частині х градусів, тоді кут 1 = 11хградусів, кут 2 = 5х градусів,

а кут 3 = 2х градусів.

За властивістю вимірювання кутів трикутника, кут1 +кут2 +кут3 =180 гадусів.

Маємо рівняння:

11х+5х+2х = 180

18х = 180

х=10.

Тоді кут1= 10град.*11=110град, кут2 = 5*10град.=50градусів, кут3 = 2*10град.=20 гадусів