Радиус кола дорівнює 8 см знайдіть довжину дуги що видповидае ценральному куту 120


Ответы на вопрос

Отвечает Расулов Руслан.
Ответ:
Сдуги=16π/3 см

Решение:
С=2πR=2π*8=16π см вся длина дуги
120°/360°=1/3 часть дуги.
Cдуги=С*1/3=16π/3 см