У прямокутному трикутнику DEP кутP=90° провели висоту PK. Знайдіть кут PDE, якщо PE=6см, KE=3см

срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

По малюнку ми бачимо, що PE- гіпотенуза, а KE- прилеглий катет для кута ∠E в прямокутном трикутнике ΔPKE(адже PK-висота⇒

∠PKE=90°), тобто використовуємо косинус

сos∠E=KE/PE =3/6=0.5 ⇒ ∠E=60° табличне значення тригонометричних функцїі cos

DEP прямокутний трикутник ⇒ ∠PDE=90°-∠E=90°-60°=30°