Знайдіть об'єм конуса, висота якого дорівнює 2 см, а твірна корінь квадратний з 6см.


Ответы на вопрос

Отвечает Сербін Ваня.
Ответ:
V=4π/3 см³

Дано:
Конус.
L=√6 см
h=2см
V=?
Решение:
Теорема Пифагора
R=√(L²-h²)=√((√6)²-2²)=√(6-4)=
=√2 см.
Sосн=πR²=(√2)²π=2π см²
V=Sосн*h/3=2π*2/3=4π/3 см³