СРОЧНО!!! Обчисліть, який об’єм кисню (н.у.) потрібно взяти, щоб спалити пропан об’ємом 50 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Каткова Станислава.

Дано:

V(C3H8)=50 л

Найти:

V(O2)-?

Решение:

C3H8+5O2=3CO2+4H2O

n(C3H8)=V/Vm=  50 л:22,4 л/моль=2,2 моль

n(C3H8)=n(O2)= 11 моль

V(O2)= n*Vm= 11 моль*22,4 л/моль=246,4 л

Ответ: V(O2)= 246,4 л