Площа півкруга діаметра 10 см дорівнює?


Ответы на вопрос

Отвечает Лутфрахманов Дамир.
Ответ:
12,5π см²

Решение:
S=½*R²π;
R=D/2=10/2=5см.
S=½*5²π=25π/2=12,5π см²